Він є змінним елементом, заповненим гранулами мінералів. У мінералізатор вода подається з накопичувального бака. Для відновлення мінерального складу води у фільтрі Ecosoft Standard є спеціальний картрідж-мінералізатор. Завдяки мікропорам мембрана пропускає тільки молекули води і розчинений в ній кисень. Після очищення вода з мембрани поступає в накопичувальний бак. Основний елемент фільтру - мембрана, на яку подається вода під тиском. В результаті, вода розділяється на очищену і забруднену, яка відводиться в каналізацію.

Зворотний осмос - найбільш досконала технологія очищення води до бездоганної якості. Зворотний осмос - природний і економний спосіб отримання питної води в домашніх умовах.

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з мінералізатором призначений для очищення води на молекулярному рівні і її збагачення необхідними мінералами і мікроелементами. Продуктивність фільтру - 8 л/годину.

Фільтр очищає воду від 99,8% забруднень,забруднень, включаючи віруси і бактерії.

Тиск на вході, атм: 3-6

Температура води, що входить, °З: +4.+30

Вес фільтру, кг : 6

Допустима температура довкілля, °З: +5.+40

Зовнішнє підключення до водопроводу: Різьбове, 1/2"

Габаритні розміри фільтру, В х Ш х Г, мм : 420х410х150

Габаритних розмірів бака, В х Ш х Г, мм : 350х260х260

З фільтром Ecosoft Standard у ви завжди є зручне джерело чистої і смачної води.

Завдяки подвійному крану для чистої води, ви завжди можете вибирати, яку саме воду пити зараз - абсолютно чисту або воду з невеликою кількістю мінералів. Купити систему зворотного осмосу MO650MECOSTD Ecosoft Standart 6-50М з мінералізатором за гуртовою ціною уроздріб Ви можете в інтернет магазині Svitlo- Київ.


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Система зворотного осмосу MO650MECOSTD Ecosoft Standart 6-50М з мінералізатором

  • Модель: арт.000580
  • Наявність: Є в наявності
  • 5850.00грн.


Купити система зворотного осмосу, системи зворотного осмосу води, зворотний осмос води, фільтр зворотного осмосу, системи очищення води, фільтр осмос, осмос фільтри для води, осмос води, осмос очищення води, осмос