• Терморегулятор ТР-16НК2 Рубіж

ТР-16НК2 призначений для контролю температури теплоносія і температури повітря в приміщенні, має вихід (реле) на циркуляційний насос або вентилятор. Ідеально підходить для котлів, а також може використовуватися і в інших системах автоматизації опалення.

Прилад має вбудований годинник з запасом ходу і тижневий таймер, який дозволяє встановити різне значення температури на кожен день тижня. При цьому прилад дозволяє встановити до чотирьох температурних точок на один день.

Також прилад не вимагає повторних налаштувань в разі відключення електроенергії. Всі налаштування зберігаються в незалежній пам'яті, крім одноразової підстроювання температури (див. Розділ "одноразова підстроювання температури").

Також прилад має вбудований живить елемент типу BAT CR 2032-3V - що позбавляє споживача від повторних налаштувань поточного часу в разі зникнення електроенергії. Прилад має аварійну сигналізацію на обрив датчика, і на перегрів котла, в цьому випадку видається тонкий звук, що не припиняється до усунення неполадки.

Прилад має два режими роботи (зимовий і літній). Для більш точного контролю температури теплоносія прилад має інженерне меню, де споживач може налаштувати: температуру відсічення котла, температурний гістерезис котла, аварійну сигналізацію (спрацьовує при підвищенні температури котла за максимально допустиму межу), температурний гістерезис циркуляційного насоса і затримку на включення котла. Також прилад може працювати з одним датчиком (з датчиком температури теплоносія). Для цього потрібно вимкнути живлення приладу, від'єднати датчик температури повітря, потім подати харчування на прилад. Після цього прилад запросить встановити новий сценарій (див. "Установка сценаріїв"), для роботи з одним датчиком. При цьому з моменту подачі живлення прилад буде видавати тонкий переривчастий звук, який припиниться тільки після установки нового сценарію. Після цього прилад визначить, що підключений один датчик. У зворотному випадку, коли прилад працював з одним датчиком теплоносія, і знадобилося під'єднати другий датчик (повітря), прилад теж запросить встановити новий сценарій. Також для більш простого налаштування таймера, прилад має чотири сценарії (два з них можна активувати при роботі приладу з двома датчиками і два при роботі приладу з одним датчиком). Будь-який з них споживач може активувати і в подальшому часу при потребі змінити значення на свій розсуд. У разі не коректної настройки в інженерному меню приладу, споживач може скористатися скиданням налаштувань. Після цього прилад підставить заводські настройки в інженерному меню.


Технічні характеристики:

Режим "зима / літо"

Займає чотири модулі

Робоча напруга - 220В

Максимальний струм навантаження реле - 2х16А

Кількість реле - 2

Споживана потужність - 2Вт

Нижня межа вимірювання температури - -9 ° С

Верхня межа вимірювання температури - + 99 ° С

Точність вимірювання температури - 1 ° С

Запас ходу годинника - 1000ч

Довжина проводу датчиків температури - 2м

Кількість датчиків температури - 2

Звукова сигналізація обриву датчика - є

Аварійна сигналізація на перевищення температури - є

Регулювання температури відсічення котла - 10 - 70 ° С

Регулювання аварійної сигналізації температури котла - 60 - 90 ° С

Регулювання температури гистерезиса котла - 2 - 22 ° С

Регулювання температури гистерезиса циркуляційного насоса - 0 - 20 ° С

Затримка на включення котла - 0 - 90сек

Регулювання температури повітря - 10 - 35 ° С

 Наші переваги:

Співпрацюємо тільки  з провідними виробниками.

Гарантуємо високу якість товару.

Пропонуємо найвигіднішу вартість товарів на ринку.

Надаємо клієнтам професійні консультації.
     SVITLO-Київ це
:


 Замовлення товару на сайті чи по телефону
 

Персональний менеджер 

 

 Оплата при отриманні чи на картку
 
Доставка зручним для вас способом

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Терморегулятор ТР-16НК2 Рубіж

  • Модель: арт.0001012
  • Наявність: Є в наявності
  • 870.00грн.


Рекомендовані товари

Терморегулятор ТР-16.01 Рубіж

Терморегулятор ТР-16.01 Рубіж

Терморегулятор ТР-16.01 застосовується в системах опалення, для контролю температури теплої під..

520.00грн.

Терморегулятор ТР-16 / 1000С Рубіж

Терморегулятор ТР-16 / 1000С Рубіж

Терморегулятор ТР-16 / 1000С (надалі прилад), призначений для вимірювання температури від -99 ° С до..

990.00грн.

терморегулятор, купити терморегулятор, терморегулятор тепла, терморегулятор ціна, електричний терморегулятор, терморегулятор для теплої підлоги, терморегулятор для опалення, терморегулятор температури, терморегулятор + для котла