• Реле струму Ар-50

Реле максимального струму Ар-50А (A-protector 50А).

Цифрове реле максимального струму Ар-50А, воно ж A-protector, необхідний для автоматичного відключення навантаження, в разі, коли струм в ланцюзі перевищує встановлений на приладі межа. Прилад не виключає використання в контрольованому колі автоматичного вимикача. Реле максимального струму Ар-50А, здійснює найбільш точний контроль струму в ланцюзі.

В основному застосовується для контролю і захисту від перевантаження електропроводки в житлових і нежитлових приміщеннях, купити реле максимального струму Ар-50А можливо і для використання в блоках управління електричними і електродними котлами або іншими системами електрообігріву житла.

Пряме вимірювання пристрою Ар-50А, відбувається в діапазоні від 1А до 50Ампер. Максимальний струм перевантаження становить 80А. Робоча частота приладу складає - 50Гц ± 1Гц.

Час відключення в разі, коли виміряна сила струму більше встановленої, становить 10 секунд, в іншому випадку 0,02 секунди. Похибка вимірювання в обох випадках не більше 1%.

Максимальний струм, який можливий на контактах пристрою - не більше 6А. Працює прилад при температурі від -25? Гр. до +50? гр.

Мікроконтролер в приладі проводить аналіз діючого значення електричного струму в ланцюзі з однофазної навантаженням і відображає це значення на цифровому індикаторі.

Цифрове реле максимального струму Ар-50А дає команду на відключення зовнішньому виконавчому пристрою в разі:

- перевищення значення струму більш ніж на 25% від встановленого, тоді він відключить навантаження без затримки - всього за 20 мілісекунд;

- перевищення значення струму менш ніж на 25% від встановленого. В такому випадку прилад виконає затримку 10 секунд і якщо струм не нормалізується - відключить навантаження.

Через час, яке задав користувач, а це може бути інтервал (від 1 до 20 хвилин) - прилад Ар-50А знову підключить навантаження.

Після трьох відключень протягом 60 хвилин - відбувається самоблокировки і він вимикається. Наступний запуск буде можливий, тільки після натискання кнопки включення. Для управління будь-яким зовнішнім пристроєм, необхідно використовувати електромагнітне реле.

Рекомендується застосовувати прилад одночасно з реле напруги, для того що б захист електромережі та обладнання була комплексною.

 Наші переваги:

Співпрацюємо тільки  з провідними виробниками.

Гарантуємо високу якість товару.

Пропонуємо найвигіднішу вартість товарів на ринку.

Надаємо клієнтам професійні консультації.
     SVITLO-Київ це
:


 Замовлення товару на сайті чи по телефону
 

Персональний менеджер 

 

 Оплата при отриманні чи на картку
 
Доставка зручним для вас способом

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Реле струму Ар-50

  • Модель: арт.00001016
  • Наявність: Є в наявності
  • 520.00грн.


Рекомендовані товари

Реле РТД 11-01-15-40 УХЛ4

Реле РТД 11-01-15-40 УХЛ4

Двустабільное реле струму РТД-11 призначений для застосування в різних схемах аварійної та попереджу..

1995.00грн.

Реле струму, струмове реле, контроль струму, купити реле, реле струму купити, реле струму 40, РТД, реле РТД, реле РТД 11 01 15