Провід

Провід

Електричний провід – це провідник електричного струму, який складається з декількох, або одного дроту (з міді або алюмінію). Такий провідник може бути ізольованим, або неізольованим . Кількість жил провідника безпосередньо залежить від умов його застосування. Провід з монолітною жилою має невеликий опір в умовах низьких частот, водночас він дуже жорсткий. Багатодротяний провід – має хорошу гнучкість і за рахунок цього, струм в жилах розподіляється рівномірно, не втрачаючи при цьому свою силу. Наш інтернет-магазин пропонує купити електричний провід, ціна якого Вас приємно здивує. У нас Ви зможете не тільки вибрати електропровід, але й придбати все необхідне для його монтажу. Якщо Ви хочете замовити електричний провід оптом, ми запропонуємо додаткову знижку. Асортимент магазину містить сотні видів кабельно-провідникової продукції, від кращих світових та Українських виробників: ЗЗЦМ, Катех-Електро, Одескабель, Електрокабель, Південкабель та інші. Источник: http://www.klaster-plus.ua/ua/shop/elektropitanie/silovoy-kabel/elektricheskiy-provod/

Провід електричний являє собою ізольований провідник, який складається з проволок. Електричний провід може бути мідним або алюмінієвим, в залежності від металу, з якого виготовлена проволка.

Електричні провода застосовують при установці електричного обладнання, станків й інших механизмів, а також при прокладці в електричних мережах з номінальною напругою до 450 В.

При великих навантаженнях сучасного обладнання та техніки неможливо обійтися без гарного і якісного проводу. Провода зазвичай мають  ПВХ-ізоляцію. Саме така проводка застосовується в домівках та квартирах. Електротехнічне обладнання вмикається безпосередньо вже післе прокладки проводів. При монтажних роботах значно полегшує процес якісний показник. Бо саме від нього буде залежати експлуатаційний період проводу. Тому найкраще купувати сертифіковані провода ГОСТ, ніж їх аналоги низкої якості.

Для того, щоб купити провід гарної якості за мінімальною ціною, а також звернутися за будь-якою інформацією щодо кабельно-проводникової продукції Ви можете зателефонувавши  до нашого менеджера! Ми обов'язково допоможемо Вам визначитися з вибором.
Выберите подкатегорию