Герметики, піна монтажна

Герметик силіконовий універсальний прозорий 280мл BudmonsteR

Герметик силіконовий універсальний прозорий 280мл BudmonsteR

Головна відмінність універсального герметизирующего силікону від інших різновидів - в високому рівні..

40.00грн.

Піна монтажна BudmonsteR ручна 750мл всесезонна

Піна монтажна BudmonsteR ручна 750мл всесезонна

Характерною особливістю даної піни монтажної є можливість її застосування в умовах низької температу..

73.00грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Герметики, піна монтажна

Силіконові герметики - вязкотекучем склади на основі низькомолекулярних силіконових каучуків, затвердевающие при кімнатній температурі. Використовуються для заповнення щілин і порожнин з метою герметизації і захисту від різних факторів середовища, клей-герметик застосовується для склеювання різних поверхонь між собою.


Властивості монтажної піни дозволяють вирішувати широке коло завдань будівельникам, віконникам, сантехнікам, простим дачникам і багатьом іншим. Виділимо найбільш значущі з них:

Герметизація є основним призначенням монтажної піни. Її ущільнюючий ефект особливо корисний для заповнення отворів і порожнин в бетоні, гіпсокартоні та кам'яної кладки.

Теплоізоляційні властивості пінополіуретану обумовлені його низьку теплопровідність (від 0,019 Вт / м К. до 0,023 Вт / м К.). Наприклад шар пінополіуретану товщиною в 2,5 см має теплопровідність, ідентичну дерев'яного брусу товщиною в 19 сантиметрів або цегляній стіні товщиною в півметра.

Звукоізоляція. Як сказано вище, після застигання монтажна піна являє собою пористий матеріал. Пори є ізольованими один від одного осередками і наповнені повітрям. Така структура є стійкою і ефективною перешкодою для звукової хвилі.

Монтажні властивості піни застосовують при кріпленні і фіксації конструкцій з металу, дерева та ПВХ. Наприклад, при установці віконних конструкцій або для додаткового закріплення водопровідних труб.