Фільтри під мийку

Фільтр під мийку 3-х ступінчастий Ecosoft Absolute FMV3ECO

Фільтр під мийку 3-х ступінчастий Ecosoft Absolute FMV3ECO

Потрійний фільтр Ecosoft Absolute FMV3ECO Виробник: Ecosoft (Україна) Вага (фільтр/бак), кг : 5.3 Га..

1799.00грн.

Фільтр під мийку 3-х ступінчастий Ecosoft FMV3ECOSTD

Фільтр під мийку 3-х ступінчастий Ecosoft FMV3ECOSTD

Фільтр під миття 3-х ступінчастий ECOSOFT FMV3ECOSTDВиробник : ECOSOFT Тип з'єднань : Speedfit ®, ви..

1420.00грн.

Фільтр під мийку 3-х ступінчастий NW - F310 "НОВА ВОДА"

Фільтр під мийку 3-х ступінчастий NW - F310 "НОВА ВОДА"

Тип фільтрації : Механічна, Вугільна К-ть східців очищення : 3 Тип розміщення : під мийкою Продуктив..

1390.00грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Фільтри під мийку

Система очищення води є спеціальними колбами витягнутої форми, які оснащені фільтрами. Через ці елементи, що фільтрують, пропускається проточна вода, яка очищається від важких металів, піску, мулу, шкідливих відкладень і інших речовин.

Механічні фільтри дозволяють виконати грубе очищення від піску, важких металів, мулу і інших речовин. Вугільний фільтр використовується для тоншого очищення проточної води від солей, лугів і інших речовин. Система водоочистки оснащена спеціальними картріджами, які мають певний ресурс. Очищення води через картріджи, здійснюється зі швидкістю від 1 до 10 літрів в хвилину. При цьому ресурс картріджів для системи очищення води може складати від 1500 до 3000 літрів і більше. Система фільтрації води окрім кількості східців очищення, відрізняється також здатністю працювати в різних системах водопідготовки з робочим тиском від 1 до 6 панів і більше. Цей параметр визначає можливість використання очисних систем для різних завдань і об'єктів.

Сучасні системи для очищення проточної води можуть застосовуватися на різних об'єктах: фільтр для води на кухню може використовуватися в квартирах, приватних будинках, на дачі, в заміській віллі, в номері готелю і так далі; фільтр під миття застосовується в різних приміщеннях приватного або комерційного типу; фільтри для води використовуються в магістральних трубопроводах подання на об'єкти житлового типу; система фільтрації води сьогодні застосовується в готелях, готелях, офісних будівлях, бізнес-центрах і ряду інших установах; проточні фільтри для води можуть застосовуватися для вуличного очищення і поливу води, приготування води для спеціальних завдань і т. д.

Купити фільтр під миття, фільтр для води під миття, кращий фільтр для води під миття за гуртовою ціною уроздріб Ви можете в інтернет магазині Svitlo- Київ. Подзвонивши нам Ви можете упізнати який фільтр під миття краще, вибрати згідно вживаних добавок кращий фільтр для води під миття.