Контактори, магнітні пускачі

Виберіть підкатегорію

Контактори, магнітні пускачі

В інтернет-магазині SVITLO-Київ ви можете купити контактори і магнітні пускачі високої якості за вигідною ціною.

Контактори це двохпозиційні апарати з самоповерненням. Вони призначені для для частих комутацій струмів, які перевищують струми перевантаження, і приводиться в дію приводом.

Контактори мають два комутаційних положення, відповідні включеному та відключеному його станів. У контакторах найбільш широко застосовується електромагнітний привід. Повернення контактора в відключене стан (самовозврат) відбувається під дією поворотної пружини, маси рухомої системи або при спільній дії цих факторів.

Магнітний пускач являє собою комутаційний апарат, який призначений для пуску, зупинки і захисту електродвигунів (без виведення і введення в їх ланцюга опорів резисторів). Якщо вам потрібно захистити електродвигуни від струмів перевантаження, клікайте кнопку "купити" магнітний пускач на нашому сайті або можете оформити замовлення по телефону.

Поширеним елементом такого захисту є теплове реле, вбудоване в пускач.

Струми перевантаження для контакторів і магнітних пускачів не перевищують (8-20) -кратноє перевантажень по відношенню до номінального струму. Для режиму пуску двигунів з фазовим ротором і гальмування противотоком характерні (2.5-4) -кратноє струми перевантаження. Пускові струми електродвигунів з короткозамкненим ротором досягають (6-10) -кратноє перевантажень в порівнянні з номінальним струмом.

Ви можете забрати магнітний пускач в Києві самовивозом або оформити доставку транспортною компанією.

SVITLO-Київ - кращий магазин електротоварів, світлодіодного освітлення і кабельно-провідникової продукції в Україні.