УЗО

Виберіть підкатегорію

УЗО

Пристрої диференційного захисту призначені для захисту людини від ураження електричним струмом при випадковому ненавмисному дотику до струмоведучих частин електроустановок і запобігає виникненню пожеж внаслідок протікання струмів витоку на землю.

УЗО має повністю припинити подачу напруги на захищає лінію, за умови:

1 При контакті людини до неструмоведучих частин ЕУ які опинилися під напругу внаслідок пробою ізоляції.

2 При контакті людини до струмоведучих частин ЕУ, що знаходяться під напругою.

3 Виникнення (диференціального) струму витоку на корпус ЕУ або землю для запобігання пожежі.

Потрібно не забувати, що УЗО вимагає щомісячної перевірки, яку Ви можете реалізувати натисканням кнопки «Тест». При цьому відбувається замикання електричного кола, емітує штучну витік струму і спрацьовування пристрою захисного відключення. Якщо спрацьовування отсутствует- значить узо несправне.

Також потрібно знати, що УЗО є додатковим заходом безпеки, яке реагує тільки на диференційний струм (струм витоку) і не в якому разі не реагує на короткі замикання і перевантаження лінії. Тому, звичайно, УЗО встановлюється разом з автоматичними вимикачами, які реагують на коротке замикання перевантаження лінії за напругою, на яку вони розраховані.

Підключення УЗО, схема підключення узо, монтаж узо Ви можете дізнатися у менеджерів нашої організації по телефону або зробивши запит на електронну адресу, вказану в контактах. У нашому асортименті: трифазне узо, узо однофазное, узо 30мА, узо 25а, узо 63, узо abb, узо ИЕК, узо ВД1, узо 40а, узо 16а ...