Автоматичні вимикачі

Автоматичні вимикачі

Автоматичні вимикачі це комутаційні пристрої, які здатні включати, проводити і відключати струми. Автоматичні вимикачі захищають електричну мережу від короткого замикання, перевантаження, нечасто комутації номінальних струмів (6-30 раз на добу).

Завдяки простоті, зручності, безпеки обслуговування і надійності захисту від струмів короткого замикання ці апарати широко застосовуються в електричних установках малої і великої потужності.

Автоматичні вимикачі бувають різних розмірів: це можуть бути як компактні пристрої для захисту окремих приміщень, так і досить масивні конструкції, покликані захистити електричні системи великих підприємств.

Автомати діляться на одно-, двох-, трьох- і чотириполюсні.

Для захисту електричних мереж змінного струму до 220 В потрібно купити Однополюсні (1P) автоматичні вимикачі.

Для ручного включення та автоматичного або ручного відключення електричних споживачів під навантаженням купити Двухполюсні (2P) автомати. Такі вимикачі застосовуються переважно в ланцюгах постійного струму до 63А. Кріпляться до рейки, панелі або колодці.

Трьохполюсні (3P) автоматичні вимикачі служать для захисту силових, освітлювальних та інших електроустановок, а також електродвигунів від аварійних режимів, короткого замикання, стрибків і зниженої напруги. Вони призначені для ручного включення та автоматичного або ручного відключення електричних споживачів під навантаженням. Автоматичні вимикачі триполюсного виконання застосовуються в ланцюгах змінного струму з трифазною навантаженням (наприклад, асинхронний двигун з короткозамкненим ротором).

Чотирьохполюсні (4P) автоматичні вимикачі призначені для захисту електроустановок, розподільних щитів та ін. Від короткого замикання і перевантаження. Можуть застосовуватися як в якості вступних автоматів на струми до 63А, так і в якості автоматів для захисту ліній, що відходять на струми до 63А. Такі вимикачі знаходять широке застосування як на промислових і комерційних об'єктах, так і в побуті. Кріпляться до рейки.

У нас представлений широкий вибір автоматів високої якості відомих світових виробників: автомати IEK, автомати ABB, автоматичні вимикачі EATON і Schneider.