Автоматика

Автоматика

Ласкаво просимо в інтернет-магазин електрики SVITLO-Київ. У даній групі ви зможете підібрати і купити автоматичний вимикач, купити автомат ABB, купити автомат Shneider, купити реле напруги, автоматичні вимикачі, реле часу, датчики руху для освітлення, купити пускач електромагнітний, сутінковий датчик, рубильники, купити УЗО, купити контактор, купити пускач магнітний, купити трансформатор.

Також наша організація проводить монтаж даного обладнання, робить повну і часткову наборку електричних шаф згідно схем замовника.

УЗО расшіфровуется як пристрій захисного відключення, це комутаційний апарат, який при підвищенні струму до заданого параметра (значення) викликає розмикання контактів. УЗО служить блоком витоку електричного струму, його застосовують разом з запобіжниками і автоматичними вимикачами.

Автоматичні вимикачі захищають електричні системи від перенавантажень, короткого замикання. Вони діляться на однополюсні, двополюсні, трьох- і чотириполюсні. В інтернет-магазин електрики SVITLO-Київ ви зможете купити недорого електричні автомати захисту від якісних виробників, зокрема: автомати IEK, автомати ABB, автоматичні вимикачі EATON і Schneider.

Також радимо ознайомиться з модульними реле: реле напруги, реле часу, реле струму, сутінкові реле, електричними таймерами і терморегуляторами.

Щоб купити автоматичний вимикач, УЗО, реле напруга, електротовари в Києві самовивозом зареєструйтеся на сайті або оформляйте швидке замовлення і наші менеджера оперативно з вами зв'яжуться.