Переваги світлодіодного освітлення

Майже кожного вечора хтось з «домашніх» помічає не вимкнене світло на кухні або в коридорі, і зривається на всіх мешканців квартири чи будинку: «Ви бачили рахунки за електроенергію? Треба економити!». І якщо раніше можна було б подумати, ну і «зануда», то сьогодні, враховуючи тарифи…

На щастя, науко-технічний прогрес не стоїть на місці. У тренді світлодіодне освітлення, яке завдяки енергоефективності, практичності застосування, простоті конструкції і економії знайшло застосування майже у всіх сферах. І на відміну від люмінесцентних ламп (економок), при виробництві яких використовується ртуть, світлодіодне освітлення цілком безпечне.


Давайте порівняємо лампу розжарювання, люмінесцентну та світлодіодну.

Отож, лампа розжарювання з потужністю 75 Вт, видає світловий потік в 700 люменів, термін служби до 1000 годин.

«Економки» з потужністю 15 Вт видають світловий потік також в 700 люменів, термін служби до 8000 годин.

Світлодіодні лампи на 10 Вт видають 800 Лм, термін служби до 50 000 годин. При цьому вони без ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, функції вмикання/вимикання не впливають на термін служби, не навантажують мережу. ККД світлодіодних ламп в 5-10 разів вище за лампи розжарювання.Загалом, LED-лампи дозволяють економити приблизно 70% електроенергії.

Єдиний недолік таких ламп це висока вартість, проте зважаючи на подальшу економію, ціна виходить досить прийнятна.

Інтернет-магазин  SVITLO-Київ усіми силами намагається допомогти українцям зберігати електроенергію та екологію, тому серед нашого асортименту ви можете знайти світлодіодні лампи від 25 грн, а також світлодіодні панелі по акційним цінам. Ми забезпечуємо гарантію на свою продукцію впродовж тривалого часу, а також співпрацюємо тільки з найкращими виробниками світлодіодного освітлення.

Будемо раді співпраці!