О нас

Інтернет-магазин SVITLO-Київ це компанія з тривалим досвідом у сфері продажів електрики та світлодіодного освітленння, нам вдалось сформувати власні потужні склади, і тому ми можемо пропонувати вам найкращі ціни. За роки плідної роботи ми налагодили співпрацю з передовими компаніями по виробництву кабельно-провідникової та світло-технічної продукції. Саме тому маємо широкий асортимент якісної, перевіреної роками, продукції, від світлодіодних ламп до цифрових ресиверів.

Що сказати…Якби наш інтернет-магазин мав одну конкретну фізичну адресу, це було б приміщення розміром з Епіцентр, Метро чи Ашан. Проте ми вирішили зекономити на оренді, комунальних послугах і т.д., аби забезпечити вам мінімальні ціни на нашу продукцію. Наприклад, ми пропонуємо світлодіодні лампи на 10 Вт по 25 та 29 гривень з гарантією протягом року і двох відповідно. Все ж у нас є декілька склад-магазинів у Кривому Розі та Києві, звідки можна забрати замовлення.

Для клієнтів з інших міст ми пропонуємо оперативну доставку Новою Поштою, Укрпоштою, Deliveri тощо.

Способи оплати: готівка, безготівковий розрахунок, наложений платіж.

Своїм клієнтам ми пропонуємо комплексний підхід: консультації та поради щодо підбору та закупівлі товару, персональний менеджер, комфорт та оперативність, гарантія впродовж тривалого часу.

Серед нашого асортименту: дроти, кабелі, освітлювальні прибори, розетки, автоматичні вимикачі, гофротруба, реле напруги, металорукава, стабілізатори напруги, лічильники напруги, електричні конвектори, бойлери, калорифери, фільтри для води та ще тисячі товарів.

Отож,  SVITLO-Київ це:

-                —  Мінімальні ціни на електротовари;

-               —   Індивідульних підхід до кожного клієнта;

-               —  Співпраця з провідними компаніями та брендами;

-                  Гарантія якості товару;

-               —  Задоволення від замолення.


Щодо співпраці: sales@svitlo.kiev.ua